RTT AS


Oleme avatud tööpäeviti 9:00 -17:00
Asume Laki 9 / Kadaka tee 36 10621, Tallinn

Tulge tutuvuge näidistega meie müügisaalis

Enamus näidiseid väljas

Kontaktid
Üldtelefon: +372 611 2255
Kaubandus:+372 611 2258
Bürootehnika:+372 611 2256
Andmekogujad:+372 611 2257

E-mail: info@rtt.ee

Reg. nr. 10014486
KMKR nr. EE100264623

Swedbank 
BIC: HABAEE2X
IBAN: EE772200221001128812 
SEB
BIC EEUHEE2X
IBAN: EE891010220025429012 

Alar Aitsam
Tegevdirektor, juhatuse esimees
Telefon: +372 611 2257
Mobiil: +372 5018 209
alar.aitsam@rtt.ee

Riina Rõuk
Raamatupidaja
Telefon: +372 6 112 254
Mobiil: +372 5215 383
riina.rouk@rtt.ee

Julius Simmulson
Kaubandus - esitlustehnika tootejuht
Telefon: +372 6 112 258
Mobiil: +372 5087 866
julius.simmulson@rtt.ee

Rein Peeterson
Töökoja juhataja
Telefon: +372 6 112 253
Mobiil: +372 513 1254
rein.peeterson@rtt.ee

Ain Aitsam
Asedirektor, nõukogu esimees
Telefon: +372 611 2257
Mobiil: +372 5017 110
ain.aitsam@rtt.ee

Imre Kuuskmann
Kontoritehnika osakonna juht
Telefon: +372 6 112 256
Mobiil: +372 5014 470
imre.kuuskmann@rtt.ee

Anneli Mirt
Müügiassistent
Telefon: +372 6 112 255
Mobiil: +372 53485 589
anneli.mirt@rtt.ee